Przeskoczyłam!

Hejo! 

Witam Was bardzo serdecznie po dość długiej nieobecności. Nie było mnie z dwóch powodów. Po pierwsze musiałam ogarnąć moje lekcje i tak dalej... Po drugie postawiłam sobie jeden mały cel. Chciałam to wykonać zanim znowu napiszę. Tym celem było przeskoczenie kozła albo skrzyni. 

I UDAŁO MI SIĘ!

W czwartek przeskoczyłam skrzynię dwa razy pod rząd. Jupi! Nad kozłem muszę jeszcze popracować. ;) Ale źle ni jest! Lubię skakać przez skrzynię. Fajnie się skacze. Technika jest fajna.Któregoś dnia wbiliście tu mi 10 000 wyświetleń! Dziękuję Wam bardzo :) Cieszę się, że jesteście ze mną, mimo dość małej aktywności z mojej strony, ale to się zmieni. Obiecuję.Od następnego tygodnia powinnam pisać już regularniej. 

Zastanawiam się czy raz w miesiącu nie robić muzycznej notki. Będzie ona w stylu TEJ, czyli cytat z piosenki, jej tytuł, wykonawca i coś ode mnie, wspomnienie, skojarzenia, przemyślenia. Raczej będą też podobnej długości, a może nawet dłuższe. Co o tym myślicie?


Zima się niedługo skończy, nie? Moich zimowych postanowień nie uda mi się wypełnić w tym roku, ale jeszcze znajdę czas, żeby to wszystko przeczytać. Muszę znaleźć. Zawsze jest coś ważniejszego od tych książek. ;-;  
Ogólnie to już nie mogę się doczekać kiedy ciepło będzie. Nie chcę już nosić tej grubej kurtki, chcę zapierniczać w trampkach, chcę sobie wyjść po szkole ze znajomymi, łazić gdzie się da i nie jęczeć jak mi zimno. 


Zastanawiam się też nad ożywieniem mojego tumbrla. Dziś postaram się przejrzeć wszystkie, które obserwuję, a te co mi się nie już podobają przestać obserwować. Ostatnio dużo jest tam szarości, co jest nieco smutne. W końcu powinnam go kiedyś ogarnąć. I jeśli macie bądź znacie jakieś ciekawe tumbrly to dajcie link w komentarzu! Chętnie przejrzę. 

Mam kilka pomysłów na kolejne posty. :) Postaram się w najbliższym czasie zrealizować. Do napisania! :D

Komentarze

 1. Myślę, że muzyczne notatki to dobry pomysł, z chęcią takie poczytam ;)
  http://fairytaledreamcloudeen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. No, tak tak. Muzyczne notki to dobry pomysł i z braku laku u mnie chyba też o nich pomyślę xD
  Też nie mogę sie doczekać kiedy się ciepło zrobi. Tylko jedyne co mnie przeraża to to, że przez zimę nie zdążyły wymarznąć niektóre żyjątka, np. węże ;-;

  A propo tego skakania - mi przez kozła wychodziło, a przez skrzynie nie xD

  + Zazdro ;__; Ja mam tylko około 4 500 ;-; No cóż

  OdpowiedzUsuń
 3. Hah Gratulacje kozła też przeskoczysz :D
  A taka notka muzyczna nie głupi pomysł ;)
  pozdrawiam :)
  OZMOZO

  http://ozmozoblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy14:19

  Jeśli chodzi o notki o tematyce muzycznej JESTEM NA TAK. :D :P
  /Sylwia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! i jestem jak najbardziej za muzyczną notka! ;D

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Podoba Ci się post? Daj znać w komentarzu!
Chcesz więcej? Zaobserwuj!
Bardzo dziękuję!