Ctrl + C/Ctrl + V

Hejo!
Nawiązując do konkursów, które pisałam. Z angielskiego też napisałam najlepiej (13/40 pkt). Z polskiego miałam 9/40. Czyli mogło być lepiej, ale za rok spróbuję znowu.
Oprócz tego u mnie jest dobrze. Oceny są całkiem dobre (parę słabszych się znajdzie). Czytanie mi średnio idzie, ale muszę się zawziąć i skończyć to "Quo Vadis"Och, jaki ten tytuł "informatyczny"... Wiele bloggerów, żeby rozsławić swojego bloga udziela się aktywnie komentując na innych blogach. Są osoby, którym zależy na tym tak bardzo, że potrafi to być... Żenujące? Głupie? Mowa tu o komentarzach kopiuj- wklej. 
Dodawanie komentarzy w stylu "super blog!!! zapraszam do mnie", "fajny post. zapraszam".  Znajduje się kilkadziesiąt takich samych komentarzy na wielu blogach.Czyż to Was nie wkurza? Mnie ten sposób rozsławienia bloga mnie niezmiernie irytuje, ale (na szczęście) mam takich komentarzy mało.
Jest to też na swój sposób chamskie. Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie, bo jedna osoba się stara, pisze dany post długo i wkłada w niego wiele sił, a ktoś to po prostu ignoruje i sam chce być doceniony.  Potrafią dodać też dwa takie same komentarze pod jednym postem... Oczywiście jest odstęp kilku dni.

Chociaż potrafi mnie śmieszyć takie kopiuj-wklej. Czyż nieśmieszne jest jak ktoś w komentarzu POD POSTEM zostawia tylko link do bloga? Miałam taki przypadek i się najnormalniej w świecie roześmiałam.

No cóż to tyle. :) Papa :D

Komentarze

 1. Anonimowy13:34

  Ja spotykam się coraz częściej z tego typu komentarzami
  Po prostu zero chęci pisania ani nic -_-
  http://teenluxy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznaję ci rację. Wkurzające, chamskie w sumie też.
  Mnie najbardziej śmieszy gdy komentujący, który dodaje takie wklejanki, zrobi gafę. Przykład: Twój post jest o sprawach organizacyjnych i niezbyt długi. Komentarz: 'Świetny post! Genialne zdjęcia (gdy zdjęc nie było). Zapraszam do mnie.' Co nie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm.... Ogólnie uważam,że rozsławianie się poprzez komentowanie blogów innych jest całkiem w porządku,JEŚLI ktoś wkłada choć trochę serca w te komentarze,a nie jest to takie kopiuj wklej jak powiedziałaś :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak jest to fkurzające, człowiek coś pisze, a inni go olewają i się reklamują :(

  http://life-is-brutal-now.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. E tam, za rok w konkursach lepiej Ci pójdzie. Na pewno! :)
  Komentarze kopiuj-wklej są naprawdę wkurzające. Dlatego wprowadziłam moderację komentarzy u siebie na blogu i tego typu spam po prostu usuwam.

  OdpowiedzUsuń
 6. W sumie racja, ale jeśli ktoś na prawdę przeczyta post i odpowie szczerze a na koniec doda link swojego bloga to według mnie nic złego. Większość blogerów zaczyna właśnie od takiego rozsyłania :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Podoba Ci się post? Daj znać w komentarzu!
Chcesz więcej? Zaobserwuj!
Bardzo dziękuję!