I bądź tu mądra!

Cześć! :D

Osobiście bardzo lubię filmy, w których są o łyżwiarstwie figurowym. Moimi ulubionymi są "I bądź tu  mądra", o którym będzie ten post, "Księżniczka na lodzie" oraz "Na ostrzu: Goniąc marzenia".

"I bądź tu mądra" jest jednym z filmów, których nie mogę przegapić, nawet gdybym go oglądała tysięcznym raz i znała cały film na pamięć. Chyba każdy ma takie filmy."I bądź tu mądra" pokazuje życie Katelin Kingsford. Jej pasją jest łyżwiarstwo figurowe. Marzy by być najlepszą łyżwiarką. Katelin ma okazję, żeby się dostać do jej wymarzonej szkoły, którą prowadzi Natasha Goberman. Dziewczyna robi wszystko, by uczyć się tam. Udaje jej się dostać do szkoły i dostaje stypendium, ale musi spełnić jeden warunek, grać w szkolnej drużynie hokeja. Gra w hokeja nie wychodzi Katelin za dobrze, wręcz fatalnie. Na szczęście po pewnych czasie udaje jej się świetnie opanować tę grę. W końcu hokej staje się równie ważny w jej życiu jak łyżwiarstwo. Nadchodzi czas, w którym Katelin musi wybrać czy jej życie będzie związane z hokejem, czy z łyżwiarstwem.

Jeśli ktoś lubi takie filmy i tego jeszcze nie oglądał, to gorąco polecam!  Jeśli znacie inne filmy w tej tematyce to możecie napisać w komentarzach. :)

Komentarze

 1. Ło, ciekawie napisałaś o tym filmie. Może się skuszę? Narazie oglądam animowane filmy anime, ale jak mi się skończy moja lista, to może, może... :)

  japanese--child.blgospot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam dużo filmów o czymś takim, bo mi się nie podobają. Dziewczyny są w nich strasznie przesłodzone itp. Mimo to fajnie napisałaś, chooć po tytule myślałam,że masz jakiś problem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przepadam za takimi filmami :(

  http://life-is-brutal-now.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. nie widziałam ani jednego

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądałam 'Księżniczka na lodzie'. A 'I bądź tu mądra' być może też, choć nie mam pewności czy o ten film chodzi xd Mało go kojarzę.
  Pamiętam, że oglądałam pewną komedię w podobnym temacie. Dwóch facetów wystartowało (trochę z przymusu) w konkursie łyżwiarskim jako para. Jeden wył chudy z blond włosami, drugi grubszy z włosami czarnymi. Nie pamiętam jak się skończył, ale był całkiem spoko, może kojarzysz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Obejrzę :D Takie o marzeniach są fajne :D

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Podoba Ci się post? Daj znać w komentarzu!
Chcesz więcej? Zaobserwuj!
Bardzo dziękuję!